ogólnopolski konkurs języka angielskiego Day by Day 2013/2014
ogólnopolski konkurs języka angielskiego Day by Day 2013/2014

obozy językowe za granicą
bezpłatne kursy metodyczne za granicą - comenius
konkurs języka angielskiego Day by Day 2013/2014
regulamin konkursu języka angielskiego Day by Day 2013/2014
nagrody w konkursie języka angielskiego Day by Day 2013/2014
pytania i odpowiedzilaureaci konkursu języka angielskiego Day by Day 2013/2014

 Jeśli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej zapraszamy Cię do udziału w naszym corocznym ogólnopolskim konkursie językowym na angielskojęzyczną kartkę z pamiętnika.

Dla nas nie ma znaczenia czy uczysz się angielskiego w szkole, czy chodzisz na prywatne lekcje, czy sam w domowym zaciszu poznajesz nowe słówka i zgłębiasz tajniki angielskiej gramatyki. Nie jest także istotne to, czy znasz angielski na poziomie zaawansowanym czy też niedawno rozpocząłeś naukę. Ważne, byś odważył się myśleć i pisać po angielsku - nie jutro, nie za miesiąc, nie dopiero na studiach - lecz już dziś!

Możesz opisać kilka dni ze swojego życia, a jeśli uważasz że nic ciekawego Ci się nie przytrafiło możesz stworzyć i opisać fikcyjnego bohatera, którego dni są pełne fascynujących przeżyć i sytuacji.

Uczestnicząc w konkursie "Day by Day" będziesz miał okazję udoskonalić swoją znajomość języka, zdobyć prestiżowy dyplom uczestnictwa w konkursie, zaprezentować swoją pracę tysiącom młodych ludzi uczestniczących w konkursie, a także wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi wyjazd do Anglii lub na Maltę na intensywny kurs językowy, podczas którego będziesz miał szansę zobaczyć wspaniałe miejsca, poznać ludzi z całego świata i... nauczyć się więcej angielskiego niż w Polsce przez wiele miesięcy.

Sprawdź jak ubiegłoroczni Laureaci wspominają swoją przygodę z językiem angielskim! Relacje laureatów
 

 

Organizatorem konkursu jest Szkoła Języków Obcych GLOSSA – www.glossa.pl, ul. Józefa Dietla 103, 31-031 Kraków, tel. +48 12 429 40 51, fax +48 12 422 57 76

kursy językowebezpłatne kursy metodyczne dla nauczycieliexpolingua.pl
www.glossa.pl